• Ауто-пут Е-75, петља Врчин - петља Траншпед, у оба смера, 19.11.2025.г, од 8 до 15ч, изводиће се радови на редовном одржавању:
- ка Београду, саобраћај ће се одвијати возном и зауставном саобраћајном траком. док је затворена претицајна саобраћајна трака у дужини 600 метара.
- ка Нишу, саобраћај ће се одвијати претицајном саобраћајном траком, док је затворена возна и зауставна саобраћајна трака у дужини од минимум 700 метара.
• Мото-пут М11, петља Сава Центар– петља Бубањ Поток, у смеру ка Нишу, 19.11.2025.г, од 9 до 15ч, изводиће се радови на замени смероказа на спољној банкини:
За време извођења радова саобраћај ће се одвијати возном и претицајном саобраћајном траком, док ће се зауставна трака затварати сукцесивно у дужини до 300 метара.
• Обилазница око Београда, петља Орловача - петља Авала, у оба смера,радови на затварању службеног пролаза заштитном одбојном оградом следећом динамиком:
- у смеру Ниш - Београд (км 209+200), од 9 до 11.30ч,
- у смеру Београд - Ниш, (км 208+350), од 11.30 до 14ч.
Током извођења, у зони радова, за саобраћај ће бити затворена претицајна саобраћајна трака у дужини од минимум 300 метара, док ће се саобраћај одвијати возном и зауставном саобраћајном траком.
• Постоји могућност појаве магле на путевима, а поготово на деоницама које се простиру дуж речних токова, котлина, клисура као и на путним објектима преко река.
• Прилази зимским туристичким центрима су проходни. Саветујемо возачима да без зимске опреме и ланаца не крећу на пут, а уколико се одлуче на путовање, треба да возе заиста опрезно и пажљиво.
• На наплатним станицама на аутопутевима у Републици Србији нема задржавања возила.
• Према информацијама Управе граничне полиције у 7.30 часова:
-на граничном прелазу Бездан, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута,
-на граничном прелазу Келебија, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 120 минута,
-на граничном прелазу Батровци, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 300 минута,
-на граничном прелазу Шид, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 300 минута,
-на граничном прелазу Градина, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 60 минута.
На осталим граничним прелазима нема дужих задржавања за све категорије возила.