• Ауто-пут Е-763, у смеру ка Београду - радови на монтажи трептача (на банкини) на 750 м испред наплатне станице Обреновац, данас, 28.4.2026. г, од 10 до 16 ч. У зони радова, за саобраћај ће бити затворена претицајна, док ће се саобраћај одвијати возном и зауставном саобраћајном траком.
• Ауто-пут Е-75, зона наплатне станице Стара Пазова, у оба смера - радови на монтажи трептача (на банкини) на 300 м испред наплатне рампе, 28. и 29.4.2026. г, од 9 до 17.30 ч. Радови се изводе парцијално:
- први део - радови из зауставне саобраћајне траке док ће се саобраћај одвијати возном и претицајном траком,
- други део – радови из претицајне саобраћајне траке, док ће се саобраћај одвијати возном и зауставном саобраћајном траком.
• Радиновац - Негосавље - радови на машинском крпљењу коловоза од 28.4. до 30.4.2026. г, од 7 до 17 ч, уз наизменично пропуштање возила уз помоћ махача.
• Ауто-пут Е-80, тунел Банцарево, смер Пирот - Ниш - радови на прању леве цеви тунела, до 30.4.2026.г. За саобраћај затворена претицајна саобраћајна трака, док се саобраћај одвија возном траком.
• Ауто-пут Е-763, петља Сурчин југ, крак искључења у смеру ка Новом Саду (Аеродрому) - радови на санацији асфалта, од 28.4.2026.г, од 18 ч до 29.4.2026.г до 23 ч. За саобраћај ће бити затворен крак искључења у смеру ка Новом Саду (Аеродрому), док ће саобраћај бити преусмерен на петљу Остружница.
• Београд (Богословија) – петља Крњача, Панчевачки мост, у смеру ка Крњачи - радови на дилатацијама на мосту, 28/29.4.2026. г, од 20 до 5 ч у десној саобраћајној траци. За време извођења радова саобраћај ће се несметано одвијати слободном траком.
• На наплатним станицама на аутопутевима у Републици Србији нема задржавања возила.
• Према информацијама Управе граничне полиције у 7.15 часова
- на граничном прелазу Батровци, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута,
- на граничном прелазу Шид, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута,
- на граничном прелазу Сремска Рача, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 120 минута,
- на граничном прелазу Бездан, на излазу, задржавање за теретна моторна возила је 180 минута.
На осталим граничним прелазима нема дужих задржавања за све категорије возила.