РАДНИЧКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ „ПУТАРИЈАДА 2023”

У организацији Савеза Самосталних Синдиката Србије – Самосталног Синдиката путара Србије на Копаонику су од 22.06. до 25.06.2023.г. одржане 27. радничке спортске игре - „Путаријада 2023“.

Kао и сваке године, на „Путаријади“ је учествовао велики број спортиста-аматера из путне привреде - око 700 запослених из 20 путарских предузећа се борило за одличја у 8 спортских дисциплина.

Колегинице и колеге из ЈП „Путеви Србије“ су освојили златне медаље у шаху (обе категорије), стоном тенису (жене) и у надвлачењу конопца (жене) и бронзану медаљу у надвлачењу конопца (мушкарци).

У екипном пласману ПЗП „Крагујевац“ је освојило прво, ЈП „Путеви Србије“ друго и Институт за Путеве Београд треће место.

Поред спортског, одржано је и радно-производно такмичење у асфалтирању где је прво место освојила екипа ПЗП „Ваљево“ д.о.о.