РАДНИЧКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ „ПУТАРИЈАДА 2022”

У организацији Савеза Самосталних Синдиката Србије – Самосталног Синдиката путара Србије на Копаонику су од 30.06. до 03.07.2022.г. одржане 26. радничке спортске игре - „Путаријада 2022“.

Kао и сваке године, на „Путаријади“ је учествовао велики број спортиста-аматера из путне привреде - око 850 запослених из 23 путарских предузећа борило за одличја у 8 спортских дисциплина.

Колегинице и колеге из ЈП „Путеви Србије“ су освојили златне медаље у шаху и стоном тенису (обе категорије), надвлачењу конопца (жене), сребрну медаљу у малом фудбалу (мушкарци) и бронзане медаље у пикаду и стрељаштву (жене), као и у надвлачењу конопца (мушкарци).

У екипном пласману ЈП „Путеви Србије“ је освојило прво, ПЗП „Пожаревац“ д.о.о. друго и екипа ПЗП „Крагујевац“ д.о.о. треће место.

Поред спортског, одржано је и радно-производно такмичење у асфалтирању где је прво место освојила екипа ПЗП „Пожаревац“ д.о.о.