RADNIČKE SPORTSKE IGRE „PUTARIJADA 2022”

U organizaciji Saveza Samostalnih Sindikata Srbije – Samostalnog Sindikata putara Srbije na Kopaoniku su od 30.06. do 03.07.2022.g. održane 26. radničke sportske igre - „Putarijada 2022“.

Kao i svake godine, na „Putarijadi“ je učestvovao veliki broj sportista-amatera iz putne privrede - oko 850 zaposlenih iz 23 putarskih preduzeća borilo za odličja u 8 sportskih disciplina.

Koleginice i kolege iz JP „Putevi Srbije“ su osvojili zlatne medalje u šahu i stonom tenisu (obe kategorije), nadvlačenju konopca (žene), srebrnu medalju u malom fudbalu (muškarci) i bronzane medalje u pikadu i streljaštvu (žene), kao i u nadvlačenju konopca (muškarci).

U ekipnom plasmanu JP „Putevi Srbije“ je osvojilo prvo, PZP „Požarevac“ d.o.o. drugo i ekipa PZP „Kragujevac“ d.o.o. treće mesto.

Pored sportskog, održano je i radno-proizvodno takmičenje u asfaltiranju gde je prvo mesto osvojila ekipa PZP „Požarevac“ d.o.o.