RADNIČKE SPORTSKE IGRE „PUTARIJADA 2023”

U organizaciji Saveza Samostalnih Sindikata Srbije – Samostalnog Sindikata putara Srbije na Kopaoniku su od 22.06. do 25.06.2023.g. održane 27. radničke sportske igre - „Putarijada 2023“.

Kao i svake godine, na „Putarijadi“ je učestvovao veliki broj sportista-amatera iz putne privrede - oko 700 zaposlenih iz 20 putarskih preduzeća se borilo za odličja u 8 sportskih disciplina.

Koleginice i kolege iz JP „Putevi Srbije“ su osvojili zlatne medalje u šahu (obe kategorije), stonom tenisu (žene) i u nadvlačenju konopca (žene) i bronzanu medalju u nadvlačenju konopca (muškarci).

U ekipnom plasmanu PZP „Kragujevac“ je osvojilo prvo, JP „Putevi Srbije“ drugo i Institut za Puteve Beograd treće mesto.

Pored sportskog, održano je i radno-proizvodno takmičenje u asfaltiranju gde je prvo mesto osvojila ekipa PZP „Valjevo“ d.o.o.